Zmień wyszukiwanie
Kierunek:

Dowolny region

Popularne
Alfabetycznie

Wyjazd z:
samolot
autokar

Wyjazd od:
Powrót do:
Dorośli

Ile dni

od:
do:
ZMIEŃ WYNIKI

Cena za osobę

od:
do:
ZMIEŃ WYNIKI

Wyżywienie

ZMIEŃ WYNIKI

Kategoria hotelu

gwiazdki od:
do:
ZMIEŃ WYNIKI

Udogodnienia

ZMIEŃ WYNIKI

Rodzaj transportu

ZMIEŃ WYNIKI

Typ oferty

ZMIEŃ WYNIKI

Biuro Podróży

ZMIEŃ WYNIKI

Turcja first minute – idealne wakacje dla całej rodziny

To śródziemnomorskie państwo jest połączeniem cech europejskich i azjatyckich. Turcja znajdująca się na styku dwóch kontynentów stanowi doskonałe miejsce do poznania odmiennych kultur, które od lat funkcjonują na jej terenie. Dzięki wyjazdom first minute można w mało kosztowny sposób poznać uroki tego europejsko-azjatyckiego kraju. W ofercie biura ŚwiatJestMały.pl znajduje się wiele miejsc godnych odwiedzenia, m.in. Belek, Alanya czy Okulcalar.

Komfort podróży tylko ze ŚwiatJestMały.pl

Dla naszych klientów oferujemy komfortowe wyjazdy, dostosowane do indywidualnych wymagań. Zapewniamy bezpieczeństwo podróży, jak i pobytu na wakacjach. Gwarantujemy, że z wycieczki first minute do Turcji przywiozą Państwo same pozytywne wspomnienia i ochotę na dalsze wyjazdy.

Turcja first minute

Kraj wielobarwnej tradycji i atrakcji, które przyciągają turystów z całego świata. Turcja to państwo o niejednym obliczu, które zachwyca swoją tajemniczością, a jednocześnie egzotyczną kulturą. W biurze ŚwiatJestMały.pl dostępne są atrakcyjne oferty first minute, które pozwalają na odkrycie tego śródziemnomorskiego państwa. Wspaniałe widoki, niesamowita atmosfera, wielobarwna kultura oraz gwarancja zawsze udanej pogody – tego nie możesz przegapić!

Najlepsza oferta first minute do Turcji

Ten śródziemnomorski kraj jest idealnym miejscem na wakacyjny wypoczynek z rodziną lub z bliską osobą. Na turystów czekają komfortowe pokoje w hotelach o podwyższonym standardzie, spełniających nawet najwyższe wymagania. Turcja w opcji first minute to oferta dostosowana do wysokich potrzeb naszych klientów, którzy chcą wybrać się na odpoczynek na odpowiednim poziomie. Wśród propozycji biura ŚwiatJestMały.pl znajdują się liczne wyjazdy do tureckich kurortów, zlokalizowanych w większości nad Morzem Egejskim oraz Śródziemnym. Doskonała lokalizacja pozwala nie tylko na odpoczynek na nadmorskim wybrzeżu, ale także na zwiedzanie miejscowych zabytków i poznanie tureckiej kultury.

Sortuj wg:
popularności
ceny rosnąco
ceny malejąco
długości pobytu
kategorii hotelu
Nie znaleźliśmy oferty spełniającej Państwa kryteria.

Prosimy zmienić kryterium lub skontaktować się z nami, gdyż jestesmy pewni, że posiadamy ofertę odpowiednią dla Państwa.

Sprawdź więcej ofert

Otrzymuj na bieżąco najlepsze oferty: