Jak rezerwować
1.Wybór oferty
Spośród dostępnych propozycji wybierz odpowiadającą Ci ofertę. Dzięki Naszemu portalowi będzie to proste i przejrzyste.
2.Zarezerwuj ofertę
Aby zarezerwować wybraną ofertę kliknij przycisk „rezerwuj” znajdujący się przy każdej z ofert, następnie wypełnij krótki formularz zgłoszeniowy.
3.Skontaktujemy się z Tobą
Nasz konsultant potwierdzi dostępność złożonego przez Ciebie zamówienia oraz zadba o wszelkie formalności. Drogą elektroniczną wyśle do Ciebie gotową umowę wraz z warunkami uczestnictwa oraz resztę niezbędnych informacji.
4.Płatność
Dokonaj zapłaty na nasz rachunek bankowy: Bank Pekao SA 83 1240 5080 1111 0010 6222 1242. Wyślij potwierdzenie płatności e-mailem na adres rezerwacje@swiatjestmaly.pl. Po otrzymaniu potwierdzenia Twoja rezerwacja zostanie potwierdzona. W przypadku zaliczki o terminie dopłaty poinformujemy Cię e-mailem lub SMS-em.
5.Podpisz dokumenty
Sprawdź czy wszystkie dane na umowie się zgadzają oraz zapoznaj się z warunkami uczestnictwa w imprezie turystycznej, podpisz oba dokumenty i odeślij je na adres rezerwacje@swiatjestmaly.pl
6.Potwierdzenie godziny wylotu
Pamiętaj aby 24h przed rozpoczęciem imprezy turystycznej potwierdzić godziny przelotów. Najpóźniej 2 dni przed wylotem/wyjazdem skontaktuje się z Tobą Nasz konsultant z informacją o aktualnych godzinach.
W razie trudności z dokonaniem rezerwacji
oraz pytań skontaktuj się z Naszym konsultantem

698 262 502

Otrzymuj na bieżąco najlepsze oferty: