Zmień wyszukiwanie
Kierunek:

Dowolny region

Popularne
Alfabetycznie

Wyjazd z:
samolot
autokar

Wyjazd od:
Powrót do:
Dorośli

Ile dni

od:
do:
ZMIEŃ WYNIKI

Cena za osobę

od:
do:
ZMIEŃ WYNIKI

Wyżywienie

ZMIEŃ WYNIKI

Kategoria hotelu

gwiazdki od:
do:
ZMIEŃ WYNIKI

Udogodnienia

ZMIEŃ WYNIKI

Rodzaj transportu

ZMIEŃ WYNIKI

Typ oferty

ZMIEŃ WYNIKI

Biuro Podróży

ZMIEŃ WYNIKI

Podróże do Kenii dla zwolenników silnych emocji

Pobyt w tym afrykańskim kraju może być szansę na spotkanie oko w oko z intrygującą, afrykańską przyrodą. Mamy na myśli przede wszystkim chronioną, przebywającą w rezerwatach zwierzynę. Safari zalicza się do najważniejszych kenijskich atrakcji, więc można rozważyć udział w nim. Rzecz jasna osobom preferującym dużo spokojniejsze wakacje Kenia nadal ma bardzo wiele do polecenia. W turystycznych kompleksach można skutecznie odciąć się od świata i zwyczajnie odpocząć.

Kenia last minute na ŚwiatJestMały.pl

W naszym serwisie zebraliśmy najciekawsze propozycje wyjazdów do kenijskich miejscowości utożsamianych z turystyką i odpoczynkiem. Wyloty odbywają się z krajowych lotnisk, między innymi w Katowicach, Krakowie oraz Poznaniu. Jeżeli szukają Państwo prawdziwie afrykańskiej wycieczki Kenia otwiera swoje podwoje i wcale nie musimy wydać na nią dużych pieniędzy. Natomiast wrażenia z podróży do Kenii będą absolutnie bezcenne.

Kenia last minute

Wyruszając w głąb Afryki można spędzić niesamowite wakacje. Kenia last minute to dla wielu polskich turystów opcja nad wyraz egzotyczna, ale jest wiele powodów, by pojechać właśnie tam. To jedno z afrykańskich państw o najszybciej rozwijającym się zapleczu adresowanym do zagranicznych turystów. Jak magnes przyciąga między innymi kenijskie wybrzeże. Diani Beach to w tym momencie jeden z wyżej ocenianych kurortów w Afryce, ze znakomitą bazą hotelową oraz gastronomiczną. Wakacje w Kenii mają do zaoferowania znacznie więcej.

Fascynujące wycieczki do Kenii

Malindi, Mombasa czy Shanzu – wymieniać da się znacznie dłużej. To destynacje turystyczne, w których panują kapitalne warunki dla wszystkich chcących spędzić czas w komforcie. Hotele w niczym nie odbiegają od tego, do czego przyzwyczaiły nas europejskie lokalizacje. Plaże nadają się idealnie, by zażywać na nich słonecznych kąpieli. Gdy plażowanie nam się znudzi, można wykąpać się w czystym morzu lub uprawiać rozmaite wodne sporty. Wczasy w Kenii mogą być bowiem szalenie aktywnym okresem.

Sortuj wg:
popularności
ceny rosnąco
ceny malejąco
długości pobytu
kategorii hotelu
Nie znaleźliśmy oferty spełniającej Państwa kryteria.

Prosimy zmienić kryterium lub skontaktować się z nami, gdyż jestesmy pewni, że posiadamy ofertę odpowiednią dla Państwa.

Sprawdź więcej ofert

Otrzymuj na bieżąco najlepsze oferty: