Zmień wyszukiwanie
Kierunek:

Dowolny region

Popularne
Alfabetycznie

Wyjazd z:
samolot
autokar

Wyjazd od:
Powrót do:
Dorośli

Ile dni

od:
do:
ZMIEŃ WYNIKI

Cena za osobę

od:
do:
ZMIEŃ WYNIKI

Wyżywienie

ZMIEŃ WYNIKI

Kategoria hotelu

gwiazdki od:
do:
ZMIEŃ WYNIKI

Udogodnienia

ZMIEŃ WYNIKI

Rodzaj transportu

ZMIEŃ WYNIKI

Typ oferty

ZMIEŃ WYNIKI

Biuro Podróży

ZMIEŃ WYNIKI

Gdy lubisz słoneczne podróże Kreta jest dla Ciebie

Nasi rodacy coraz rzadziej zadowalają się czymkolwiek. Stajemy się pod tym względem podobni do turystów zachodnich, którzy płacą i wymagają. Dla takich osób Kreta all inclusive jest wprost idealnym rozwiązaniem. Poza komfortowym noclegiem w pięknym hotelu można także liczyć na pełne wyżywienie, dostęp do napojów oraz przekąsek. Już tylko tradycyjne greckie przysmaki, takie jak baklawa czy lokum są warte tego, by urządzić sobie wypoczynek właśnie tam.

Kiedy lubisz się opalać w wakacje Kreta to dobre miejsce

Liczne kreteńskie miejscowości wypoczynkowe, takie jak Agia Marina, Elounda czy Panormo urzekają goszczących tam między innymi znakomicie utrzymanymi plażami. Można spędzać na nich całe dnie, a potem cieszyć się niezrównaną opalenizną. Stąd gdy chcemy wrócić brązowi z wycieczki Kreta na pewno daje nam na to wielką szansę. Kreta last minute na ŚwiatJestMały.pl to okazja, by wydając naprawdę niewiele móc się cieszyć Grecją w najlepszym wakacyjnym wydaniu.

Kreta last minute

Grecji nigdy nie wolno pomijać przy planowaniu zagranicznych wakacji. Kreta last minute to jedna z najbardziej godnych uwagi opcji, ponieważ ta największa grecka wyspa jest równocześnie turystycznym zagłębiem. Wspaniałe plaże i w zasadzie gwarantowana w sezonie letnim pogoda to wystarczające argumenty dla większości gości odwiedzających tę destynację. Tanie i komfortowe wakacje na Krecie nie są dziś dobrem luksusowym. Łatwo dojść do takiego wniosku, widząc ogromne zainteresowanie ze strony polskich urlopowiczów.

Sprawdź wycieczki na Kretę w serwisie ŚwiatJestMały.pl

Obniżając wydatki na wakacyjny wyjazd można pozwolić sobie na więcej będąc już na miejscu. To podstawowy powód, dla którego czasami opłaca się nieco poczekać z bukowaniem biletu na samolot. Z samym lotem żadnych problemów nie będzie, albowiem rejsy w kierunku kreteńskich plaż startują z takich miast jak Gdańsk, Warszawa czy Wrocław. Tym samym wczasy na Krecie są dostępne dla wielu tysięcy potencjalnie zainteresowanych.

Sortuj wg:
popularności
ceny rosnąco
ceny malejąco
długości pobytu
kategorii hotelu
Niestety nie znaleźlismy ofert dla podanych regionów, poniżej przedstawiamy inne ciekawe oferty.
Nie znaleźliśmy oferty spełniającej Państwa kryteria.

Prosimy zmienić kryterium lub skontaktować się z nami, gdyż jestesmy pewni, że posiadamy ofertę odpowiednią dla Państwa.

Sprawdź więcej ofert

Otrzymuj na bieżąco najlepsze oferty: